Fark Yarat, Değer Kat.

2016 yılında kurulan BASE A.Ş.'nin kuruluş amacı; inovatif müşteri ve ürün yaklaşımı ile yol-dışı ve özel maksatlı ağır hizmet tipi araç üreticilerinin güvenilir çözüm ortağı olmaktadır.

BASE komple güç aktarma sisteminin tasarımı, mühendisliği ve üretimini son derece çevik yapısıyla gerçekleştirmektedir. Bunun yanısıra, firma kendi aks ve transfer kutusunu entegre ettiği 4×4 anahtar teslim komple yürür şasi çözümleri de sunmaktadır.

Ağır hizmet tipi araç segmentinde uzmanlığa sahip olan BASE'in ürünleri en zor saha koşullarında performansını kanıtlamıştır. BASE bağımsız süspansiyonlu tahrikli aksları 2019 senesinde VDR Racing Team ile Ford Trucks aracı ile Dakar Rally'de başarı ile yarışmıştır.

BASE; iş ortaklarına rekabette farklılaşma olanağı sağlamaktadır. Firmanın sahip olduğu çevik şekilde ürün özelleştirme yetkinliği, müşterilerinin gerçekleştireceği araç inovasyonunu kolaylaştırmaktadır.

BASE standart raf ürünlerine ek olarak, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirdiği terzi yapımı çözümleri ile iş ortaklarına rekabette farklılaşma imkanı sunmaktadır.

Şeffaflık, güven ve işbirliği BASE’in çalışma şeklinin temelini oluşturur.

Uçtan-Uca Ürün Sorumluluğu

BASE; araç üreticilerine karşı ürün sorumluluğunu taşırken, tüm ürün geliştirme sürecini uçtan uca yöneten ve icra eden konumda pozisyonlanmıştır

Sürdürebilirlik

BASE; insana ve çevreye önem verir. Şirketin tüm organizasyon ve süreçleri sürdürülebilir bir çevre yaratma prensibiyle tasarlanmıştır

Please click Şirket Etiği to download it!

Please click ISO 9001 to download it!

Please click ISO 14001 to download it!

Please click ISO 27001 (DAakS) to download it!

Please click ISO 27001 (TURKAK) to download it!

Please click Quality Policy to download it!

Please click Quality Policy (TR) to download it!

Please click Environmental Policy to download it!

Please click Environmental Policy (TR) to download it!

Please click The Our Environmental  Scope (TR) to visit it!

Please click The Environmental Activity Report 2020 (TR) to visit it!

Please click KVKK Politikamız to download it!

Please click KVKK Application Form to download it!